Opcja 1
kursy grupowe
Cena za miesiąc
4 x 90 minut (czyli 8 x 45 minut) - 240 zł
Opcja 2
kursy grupowe
Przy opłacie za cały kurs (około 5 miesięcy)
1100 zł zamiast 1200 zł (20 lekcji 90 min czyli 40 lekcji 45 minut)
Opcja 3
kursy grupowe
Możliwość płatności w dwóch ratach:
2 x 550 zł
Opcja 4
Lekcje indywidualne
90 zł za 90 minut
lub lekcje w parach
45 zł od osoby za 90 minut
cena za miesiąc lekcje indywidualne 360 zł,
cena za cały kurs 1600 zamiast 1800
płatność w dwóch ratach 800 zł
W parach koszt dzielony jest na połowę